Scholka

Druga rocznica istnienia Scholi parafialnej

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego podobnie jak dwa lata temu, przed rozpoczęciem Mszy Świętej kościół rozbrzmiał dziecięcymi głosami z wiarą śpiewającymi „Jezu ufam Tobie”.

Już dwa lata nasza Scholka towarzyszy nam w czasie Mszy Świętej o godz. 10:00 w drugie i czwarte niedziele miesiąca, ubogacając nas swoim pięknym śpiewem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej Mszy Świętej

Scholka – 2 rocznica powstania

———————————————————————————————————————————————————————–

Warsztaty muzyczne

7 kwietnia ponownie wybraliśmy się na warsztaty muzyczne do Łodzi. W warsztatach wzięły udział wszystkie dziewczynki ze scholi. Przejazd autokarem został sfinansowany dzięki pieniądzom pochodzącym z kiermaszu bożonarodzeniowego. Bardzo dziękujemy Parafianom za wsparcie:)

Msza Św.

——————————————————————————————————————————————————-

Dnia 27 maja 2017 r. nasza schola parafialna uczestniczyła w warsztatach muzycznych w kościele Jezuitów w Łodzi. Warsztaty prowadził zespół Mocni w Duchu. (http://mocni.jezuici.pl/)

Transmisję z Mszy Świętej oraz z prezentacji zdobytych umiejętności można obejrzeć tutaj:

Msza Św.

Prezentacja warszatów:

W sobotę 18 lutego 2017 r. nie będzie próby scholi.

W najbliższym czasie Schola weźmie udział w przygotowaniach do parafialnych Jasełek. Dziewczynki będą Aniołami i będą śpiewać kolędy. Nie znam jeszcze terminów prób, powiadomię o tym Państwa telefonicznie (sms).

Ponadto przygotowujemy Spotkanie Opłatkowe Scholi z wymianą upominków własnoręcznie zrobionych (część dzieci wylosowała już osoby dla których przygotuje prezenty, pozostałe dzieci wylosują na kolejnych spotkaniach).

Śpiewamy na Mszach Św. o godz 10:00 – 11 grudnia i 25 grudnia 2016 r.

3 grudnia 2016; spotkanie w godzinach 10:00-13:00 – tego dnia robimy skrzydła aniołów; materiały będą czekać na dzieci. Będę wdzięczna za obecność, aby każde dziecko miało szansę zrobić skrzydła na Jasełka. Można zabrać kanapki i picie (dla chętnych – nauka gry na gitarze).

10 grudnia – spotkanie 11:00 – 12:30 (dla chętnych nauka gry na gitarze)

17 grudnia – Spotkanie Opłatkowe Scholi w godzinach 11:00 – 14:00. Dzieci przynoszą coś na wspólny poczęstunek (listę potrzeb ustalimy na spotkaniu Scholi). Dzieci Przynoszą własnoręcznie zrobione i podpisane prezenty.

Zapraszamy na próby scholi w soboty o godz. 11:00 w salce katechetycznej przy plebanii

Inauguracja scholki dziecięcej