Ministranci

Adoracja w Wielki Piątek

Godzina

Kto

Kto

Kto

0730 – 0800 Kuba Jachacy Przemysław Jachacy  
0800 – 0830 Kuba Jachacy Przemysław Jachacy Karol Cichocki
0830 – 0900 Mariusz Sobczak Marcin Sobczak Łukasz Samoszuk
0900 – 0930 Mariusz Sobczak Marcin Sobczak Łukasz Samoszuk
0930 – 1000 Michał Gregorczyk Dominik Gąsecki Arek Woźniak
1000 – 1030 Przemysław Gronek Dominik Gąsecki Arek Woźniak
1030 – 1100 Przemysław Gronek Michał Zalewski Adrian Gronek
1100 – 1130 Kamil Kowalski Kacper Kaska Adrian Gronek
1130 – 1200 Kamil Kowalski Piotr Oleksiak Tomasz Kaza Łukasz Kocemba Łukasz Kaza
1200 – 1230 Piotr Staniszewski Piotr Oleksiak Łukasz Kocemba Łukasz Kaza
1230 – 1300 Jakub Zdunek Dominik Zdunek Filip Rakowski Adrian Zdunek
1300 – 1330   Dominik Zdunek Adrian Zdunek
1330 – 1400      
1400 – 1430 Bartek Balcerak Jakub Roguski Krzysztof Jusiński
1430 – 1500 Kacper Majewski    
1500 – 1530 Patryk Rychta Dawid Rychta Stanisław Roguski
1530 – 1600 Patryk Rychta Kamil Matejak Sebastian Matejak
1600 – 1630 Szymon Laskowski Kamil Matejak Sebastian Matejak
1630 – 1700 Cezary Brodowski Piotr Zych Szymon Laskowski Damian Arczewski
1700 – 1730 Cezary Brodowski Piotr Zych Bartek Kurek Patryk Kurek Damian Arczewski
1730-1800 Bartek Kurek Patryk Kurek
       
       
       

 

Ministranci młodsi i kandydaci zapisują się po pół godziny w wielki piątek i wielką sobotę.

Ministranci starsi tzn od siódmej klasy szkoły podstawowej zapisują się po godzinie w wielki piątek i wielką sobotę.

 

 

Adoracja w Wielką Sobotę

 

Godzina

Kto

Kto

Kto

0730 – 0800      
0800 – 0830 Daniel Jaskułowski Jakub Jachacy Przemysław Jachacy
0830 – 0900 Mariusz Sobczak

Sebastian Matejak

Jakub Jachacy

Kamil Matejak

Przemysław Jachacy

Marcin Sobczak

0900 – 0930 Mariusz Sobczak

Sebastian Matejak

Karol Kurek

Kamil Matejak

Marcin Sobczak
0930 – 1000 Michał Gregorczyk Dominik Gąsecki Arek Woźniak
1000 – 1030   Dominik Gąsecki Arek Woźniak
1030 – 1100 Przemysław Gronek Zalewski Michał Adrian Gronek
1100 – 1130 Przemysław Gronek Piotr Staniszewski Adrian Gronek
1130 – 1200 Kamil Kowalski Piotr Oleksiak Łukasz Kocemba Łukasz Kaza
1200 – 1230 Kamil Kowalski Piotr Oleksiak Łukasz Kocemba Łukasz Kaza
1230 – 1300 Patryk Rychta Dawid Rychta Filip Pietrzyk
1300 – 1330 Patryk Rychta Dawid Rychta Stanisław Roguski
1330 – 1400 Karol Cichocki Cyprian Cichocki  
1400 – 1430 Dominik Zdunek Jakub Zdunek  
1430 – 1500 Dominik Zdunek Jakub Zdunek Dawid Marczak
1500 – 1530 Szymon Laskowski   Dawid Marczak
1530 – 1600 Szymon Laskowski    
1600 – 1630 Cezary Brodowski Damian Arczewski  
1630 – 1700 Cezary Brodowski Damian Arczewski  
1700 – 1730 Bartek Kurek Patryk Kurek Piotr Zych
1730 – 1800 Bartek Kurek Patryk Kurek Piotr Zych
1800 – 1830      
       
       

 

 

Ministranci młodsi i kandydaci zapisują się po pół godziny w wielki piątek i wielką sobotę.

Ministranci starsi tzn od siódmej klasy szkoły podstawowej zapisują się po godzinie w wielki piątek i wielką sobotę.

Tu dochodzi rozprowadzanie wody święconej po adoracji przez godzinę.