Wiadomości parafialne – 13 listopada 2022 r. – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Za tydzień przypada ostatnia niedziela roku liturgicznego – uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Św. o godz. 12:00 odbędzie się nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
2. Dzisiaj zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem Prześladowanym.
3. Za tydzień taca zostanie przeznaczona na potrzeby Seminarium Duchownego naszej diecezji Warszawsko-Praskiej.
4. W dniach 24 – 26 listopada rozpoczniemy rekolekcje adwentowe połączone z odpustem parafialnym. W czwartek i piątek zapraszamy na Msze Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8:00, 10:00 i 18:00, a w sobotę o godz. 8:00, 12:00 – Msza Św. odpustowa i 18:00. Sakrament Pokuty i Pojednania podczas każdej Mszy Św.
5. Z powodu zgłoszenia się małej liczby osób chcących pomóc w sprzątaniu kościoła, proponujemy, aby sprzątanie świątyni odbywało się raz w tygodniu (w soboty) przez parafian z poszczególnych wiosek bądź ulic wymienianych w ogłoszeniach duszpasterskich. W dniach 19 i 26 listopada o godz. 10:00 zapraszamy parafian z miejscowości Pieńki. Środki czystości i inne potrzebne narzędzia do sprzątnięcia kościoła będą zapewnione.
6. Zachęcamy do zabrania i zapoznania się z kolejnym numerem gazetki parafialnej wyłożonej na stoliku na końcu kościoła. Znajdują się w niej m.in. intencje Mszy Św. zamówionych na przyszły tydzień i bieżące wiadomości.

Dzisiejszy numer gazetki załączamy również poniżej.