Ogłoszenia Duszpasterskie – Druga Niedziela Zwykła – 17 styczeń

1. Dziś niedzielne msze święte odprawimy o godzinie : 08.00, 10.00 ( z udziałem dzieci i młodzieży), 12.00 ( suma ) i 16.00. Podobnie za tydzień – w niedzielę 24 stycznia.
2. Przeżywamy okres zwykły w liturgii. Kolędy w tradycji polskiej śpiewamy w czasie mszy świętych do Uroczystości Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej ( 2 luty).
3. Pamiętamy o zamykaniu drzwi wychodząc z naszego kościoła, gdyż świątynia jest ogrzewana.
4. Msza święta zbiorowa za żywych oraz o pokój wieczny dla naszych zmarłych zostanie odprawiona w niedzielę 24 stycznia o godzinie 10.00. Zgłoszenia i intencje na tę mszę świętą przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
5. Zachęcamy do czytania naszego diecezjalnego tygodnika ,, Idziemy,,.
7. Trwa wizyta kolędowa wśród naszych Parafian. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i wspólną modlitwę. Plan kolędy na tydzień po 24 stycznia.
Poniedziałek – 25 styczeń – Pasek – ulica Wiśniowa strona prawa, jeżeli patrzymy od Dobczyna. Idziemy z obu stron wraz z przyległymi uliczkami.
Wtorek – 26 styczeń – Pasek – ulica Wiśniowa strona lewa, gdy patrzymy od Dobczyna. Idziemy z obu stron wraz z przyległymi uliczkami.
Środa – 27 styczeń – Dobczyn – ulica Wierzbowa i Dworska z obu stron wraz z przyległymi uliczkami.
Czwartek – 28 styczeń – Dobczyn – pozostała część Osiedla Młodych.
Piątek – 29 styczeń – Klembów – ulica Górczewska od strony Michałowa oraz ulica Ogrodowa od strony ulicy Jana Pawła.
Sobota – 30 styczeń – Pasek – ulica Prymasa Tysiąclecia z obu stron wraz z przyległymi uliczkami.
8. Polecamy Miłosierdziu Bożemu tych naszych Parafian, którzy odeszli do Pana w ostatnim tygodniu.
9. Życzymy błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia, a dzieciom i młodzieży dobrego czasu nauki.