Niedzielne Ogłoszenia Duszpasterskie – 13 czerwca.

1. W czwartek 17 czerwca przeżywamy w naszej wspólnocie parafialnej bardzo ważne wydarzenie. Przybędzie do nas Paserz naszej warszawsko – praskiej diecezji – biskup Romuald Kamiński, by udzielić Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej 53 osobom, ośmioklasistom, uczniom naszych szkół. Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania przychodzą do kościoła o godzinie 17.40 i zajmują wyznaczone dla nich miejsca w ławkach. Zapraszam na tę uroczystość wszystkich lektorów, ministrantów, scholę i proszę o przybycie na godzinę 17.30. Dzień ten będzie miał charakter świąteczny w naszej wspólnocie. Spowiedź kandydatów odbędzie się dzień wcześniej, 16 czerwca o godzinie 16.00.
  2. Pierwsze Komunie Święte naszych dzieci będziemy przeżywać w naszej wspólnocie w sobotę, 19 czerwca. Grupa dzieci z Klembowa będzie miała swoją mszę świętą tego dnia o godzinie 10.00, a grupa dzieci z Dobczyna o godzinie 12.30. Zapraszamy.

3.  Dziś niedzielne msze święte odprawiane są w naszym kościele parafialnym o godzinie : 08.00, 10.00, 12.00  i 16.00. Zapraszamy.

4. Spotkania naszej oazy odbywają się w każdy piątek o godzinie 18.30 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w naszych spotkaniach.

5. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie po mszy świętej o godzinie 18.00, a w niedzielę po mszy świętej o godzinie 16.00.

6. Zachęcamy do czytania naszego diecezjalnego tygodnika ,, Idziemy,,.

7. Polecamy Miłosierdziu Bożemu tych naszych Parafian, którzy odeszli do Pana w ostatnich dniach. Niech cieszą się radością Królestwa Bożego, do którego powołał ich Pan.

8. Życzymy błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia naszych zajęć, prac i obowiązków, a dzieciom i młodzieży spokojnego czasu nauki, jak również i odpoczynku. Niech Pan nam wszystkim błogosławi i nami się opiekuje w te dni.