Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Biblijna – Trzecia Niedziela Wielkanocna – 18 kwiecień

1. Dziś niedzielne msze święte odprawiamy o godzinie : 08.00, 10.00 ( z udziałem dzieci i młodzieży), 12.00 ( suma ) i 16.00. Za tydzień, w Czwartą Niedzielę Wielkanocną – Niedzielę Dobrego Pasterza podobnie: o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 i 16.00.

2. Przeżywamy Niedzielę Biblijną. Zachęcamy do systematycznego czytania Pisma Świętego w naszych domach i rodzinach.

3. Zapraszamy naszą Wspólnotę Kobiet na mszę świętą i spotkanie w najbliższą sobotę o godzinie 9.00.

4. Dziękujemy naszej scholi i rodzicom za uczestnictwo i śpiew podczas mszy świętej w ostatni wtorek.

5. Dziś spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania po mszy świętej o godzinie 12.00.

6. Msza święta zbiorowa za żywych oraz o pokój wieczny dla naszych zmarłych zostanie odprawiona w drugą niedzielę maja ( 09 maja) o godzinie 10.00. Zgłoszenia i intencje na  mszę świętą zbiorową przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

7. Spotkania naszej oazy odbywają się w każdy piątek o godzinie 18.30 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w naszych spotkaniach.

8. Zachęcamy do czytania naszego diecezjalnego tygodnika ,, Idziemy,,.

9. Polecamy Miłosierdziu Bożemu tych naszych Parafian, którzy odeszli do Pana w ostatnich dniach. Niech cieszą się radością Królestwa Bożego, do którego powołał ich Pan.

10. Życzymy błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia naszych zajęć, prac i obowiązków, a dzieciom i młodzieży spokojnego czasu nauki.