Ogłoszenia – Pierwsza Niedziela Adwentu – 29 listopada 2020 roku

1. Dziś Pierwsza Niedziela Adwentu, czasu przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy serdecznie na msze święte roratnie odprawiane w dni powszednie codziennie o godzinie 6.45.
2. Nowe inwestycje w parafii: kaplica przedpogrzebowa dla zmarłych, odnowiony krucyfiks ( krzyż ) w prezbiterium, nagrzewnica ciepłego powietrza w kościele. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
3. Wystrój kościoła na Święta Bożego Narodzenia w tym roku przygotuje miejscowość Dobczyn.
4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszego diecezjalnego tygodnika ,, Idziemy,,.
5. Ojciec Święty Franciszek mianował nowego, drugiego biskupa pomocniczego naszej diecezji warszawsko – praskiej – ks. profesora Jacka Grzybowskiego, pochodzącego z Wołomina. Otaczamy Księdza Biskupa Nominata i Jego posługę naszą serdeczną modlitwą.
6. Życzymy naszym Parafianom i Gościom spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia codziennych prac i różnorakich zajęć.