Ogłoszenia Duszpasterskie – Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte odprawimy w kościele ogodzie 8.00, póżniej o godzinie 10.00 i uroczysta suma za naszych zmarłych o godzinie 12.00. Nie ma dziś mszy świętej o godzinie 16.00.
2. Jutro 2.11. wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte odprawimy jutro o godzinie 7.30, później o godzinie 8.00 msza święta gregoriańska i o godzinie 18.00.
3. W tym tygodniu Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota Miesiąca. Wizyty u chorych w domach tylko na wyraźne telegfoniczne zgłoszenie rodziny osoby chorej.
4. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na tacę i ofiary wypominkowe. Informujemy, że we wtorek będzie dodatkowy dyżur wypominkowy na naszym cmentarzu od godziny 12.00 do godziny 16.30. Można będzie zgłosić swoich zmarłych do modlitwy wypominkowej.
5. Zachęcamy do czytania tygodnika ,, Idziemy,, i wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy błogosławionego i spokojnego tygodnia.