Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 22 listopad 2021 rok

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Polecamy Panu Bogu wszystkich darczyńców i ofiarodawców naszej Parafii. Ofiary złożone na tacę przeznaczamy dziś na cele inwestycji wewnątrz kościoła i naszej kaplicy przedpogrzebowej, która będzie służyła do przechowywania zmarłych przed pogrzebem oraz modlitwy przy trumnie .
2. Za tydzień Pierwsza Niedziela Adwentu. Do nowego roku liturgicznego przygotują nas rekolekcje parafialne, które rozpoczniemy w czwartek, a zakończymy odpustem ku czci naszego Patrona św. Klemensa w sobotę.
3. Panu Bogu i Matce Bożej Klembowskiej w naszych modlitwach polecamy zmarłych, którzy w tym tygodniu z naszej społeczności odeszli do wieczności i których pogrzeby były sprawowane w naszej świątyni.
4. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz naszej Parafii w zakrystii i w kancelarii. Ofiarodawców polecamy naszym wspólnym modlitwom przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny i św. Klemensa.
5. Zachęcamy do czytania naszego diecezjalnego tygodnika ,, Idziemy,, oraz naszym Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia.