Ogłoszenia Duszpasterskie – 32 Niedziela Zwykła – 8 listopada 2020 r.

1. Dziś 32 Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Modlimy się dziś w intencji Kościoła Prześladowanego na całym świecie. Po każdej mszy świętej zbiórka do puszek na ten cel. Kwestę prowadzą nasi ministranci i lektorzy.
2. Jutro, tj. 9 listopada obchodzimy wspomnienie liturgiczne Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Msze Święte odprawimy w tym dniu o godzinie 7.30 i 8.00.
3. W środę obchodzimy Święto Niepodległości – 102 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym dniu msze święte odprawimy o godzinie 8.00, 10.00 i uroczysta suma w intencji naszej Ojczyzny o godzinie 12.00.
4. Msze Święte gregoriańskie za naszych zmarłych odprawiamy w miesiącu listopadzie codziennie o godzinie 8.00. Wypominki roczne czytamy w każdą niedzielę o godzinie 7.30 i 11.30. Zapraszamy do uczestnictwa w modlitwie za naszych zmarłych.
5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i tygodnika diecezji warszawsko – praskiej ,, Idziemy,,.
6. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia naszych zajęć.