Ogłoszenia Duszpasterskie – 30 Niedziela Zwykła – 25. 10. 2020 r.

1. Dziś dziękujemy Panu Bogu za poświęcenie – konsekrację naszej świątyni. Dziękujemy za budowniczych i ofiarodawców naszego pięknego, zabytkowego kościoła.

2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszej świątyni zostaną odprawione o godzinie 8.00 i o godzinie 10.00. O godzinie 12.00 zostanie odprawiona procesja za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych na naszym cmentarzu grzebalnym, a następnie zostanie odprawiona msza święta przy ołtarzu polowym na cmentarzu. Tego dnia mszy świętej popołudniowej w kościele nie będzie.

3. 2 listopada będziemy obchodzili w liturgii Dzień Zaduszny i będziemy modlić się za Wszystkich Wiernych Zmarłych.

4. Przyjmujemy w zakrystii i kancelarii zgłoszenia na wypominki jednorazowe i roczne oraz na mszę świętą  gregoriańską w miesiącu listopadzie, która będzie odprawiana przez cały listopad o godzinie 8.00.

5. Od listopada do marca włącznie msze święte w dni powszednie w naszym kościele odprawiane są tylko rano, za wyjątkiem sobót i Pierwszych Piątków Miesiąca.

6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, a szczególnie naszego diecezjalnego tygodnika ,, Idziemy,,.

8. Wszystkim naszym Parafianom i Drogim Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia.