Ogłoszenia Duszpasterskie 18 październik 2020 r. – 29 Niedziela Zwykła

1. Dziś Światowy Dzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji. Polecamy Panu Bogu pracę misjonarzy, trud Ewangelizacji oraz ofiary złożone na tacę przekażemy na cele misyjne. Za każde wsparcie posługi misyjnej Kościoła dziękujemy.

2. Przyjmujemy intencje modlitwy wypominkowej całorocznej, jednorazowej oraz ofiary na msze święte gregoriańskie w listopadzie. Imiona i nazwiska osób zmarłych nam bliskich możemy zgłaszać w zakrystii i kancelarii.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszego diecezjalnego tygodnika ,, Idziemy,, , który jest rozprowadzany przez ministrantów w kruchcie naszego kościoła.

4. Przyjmujemy intencje mszy świętych na nowy rok w dni powszednie.

5. Dziękujemy za przygotowanie wczorajszej Uroczystości przyjęcia Sakramentu Bierzmowania przez naszą młodzież – Rodzicom, Katechetom i samym Bierzmowanym. Dziękujemy za wysprzątanie kościoła, dekorację i przemówienia.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego i spokojnego tygodnia oraz radosnego odpoczynku niedzielnego.