Ogłoszenia 11.10.2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2020R.

  1. W dniu dzisiejszym w całej Polsce przeżywamy XX już Dzień Papieski pod hasłem TOTUS TUUS- Cały Twój. Przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka do puszek na pomoc stypendialny dla zdolnej młodzieży z rodzin ubogich.

  2.  W zakrystii i kancelarii przyjmujemy ofiary na listopadową gregoriankę i wypominki roczne i jednorazowe.

  3. Sakrament Bierzmowania odbędzie się w naszej parafii w najbliższą sobotę 17.X. o godzinie 11.00. Przystąpi do niego młodzież, która przygotowywała się cały miniony rok. Uczniowie klas ósmych przystąpią w następnym roku.

  4.  Zbiórka kandydatów do Bierzmowania we wtorek 13.X. o godziny 17.00. Obecność obowiązkowa. Metryki chrztu dostarczamy do kancelarii. Spowiedź kandydatów do Bierzmowania i próba generalna w piątek od godziny 15.00.

  5.  Za tydzień taca na misje.

  6.  Na liturgię Sakramentu Bierzmowania w sobotę zapraszamy ministrantów starszych ( chodzi o funkcje w czasie Mszy Świętej).

  7.  Dziękujemy za ofiary na tacę złożone na tacę.

  8.  Zachęcamy do czytania tygodnika ,,Idziemy”,.