Ogłoszenia 04.10.2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.10.2020 R.

1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca – po Mszy Świętej o godzinie 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa adoracyjna.

2. Rozpoczął się październik. Zapraszamy na modlitwę różańcową do naszego kościoła na godzinę 17:30 (po Mszy Świętej o godzinie 17:00).

3. Za tydzień 11 października przeżywać będziemy kolejny, XX już, Dzień Papieski. Zbierane będą do puszek ofiary na stypendia dla zdolnej młodzieży z rodzin ubogich.

4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dom Świętej Siostry Faustyny w Ostrówku.

5. Można już zgłaszać swoich bliskich zmarłych na listopadową gregoriankę i wypominki roczne i jednorazowe (gregorianka i wypominki roczne po 40 zł od nazwiska.

6. Sakrament Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 17 października (sobota) o godzinie 11:00. W związku z tym pierwsza próba przed Sakramentem Bierzmowania będzie w czwartek 8 października o godzinie 17:00. Rozpoczynamy Mszą Świętą. Obecność obowiązkowa.

7. Przypominamy, że niedzielna Msza Święta to nasz chrześcijańki obowiązek „Pamiętaj abyś dzień święty święcił”.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.