Ogłoszenia 27.09.2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2020 R.

1. Od czwartku (1 października) rozpoczynamy październikowe nabożeństwa różańcowe. Różaniec będzie odmawiany codziennie po Mszy  Świętej o godzinie 17:00 czyli o 17:30, a w niedziele po Mszy  Świętej o godzinie 16:00. Zachęcamy do udziału w modlitwie różańcowej.

2. W tym tygodniu Pierwszy Piątek, Pierwsza Sobota i Pierwsza Niedziela Miesiąca.
    Spowiedź w piątek rano na Mszy Świętej oraz po południu od 16:30.
    Do chorych wyruszymy od godziny 9:30.

3. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca – po Mszy  Świętej o godzinie 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne.

4. Nasi przełożeni proszą o przeprowadzenie dziś ,zaległej z powodu pandemii, zbiórki do puszek na konserwację Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Zwykle jest ona przeprowadzana w Wielki Piątek w czasie adoracji Krzyża.

5. Za tydzień taca przeznaczona na Dom Siostry Faustyny w Ostrówku.

6. Prośba do pań Katechetek o dostarczenie liczby i danych dzieci uczęszczających na katechezę oraz danych dotyczących stażu pracy i stopnia zawodowego.

7. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.