Ogłoszenia 06.09.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.09.2020 R.

1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca – po Mszy Świętej o godzinie 12:00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wokół kościoła.

2. Dziś zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny i  poszkodowanych w wybuchu w Bejrucie.

3. Za tydzień taca przeznaczona na Seminarium naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej.

4. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 10:00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

5. We wtorek 8 września Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Boskiej Siewnej. Msze Święte o godzinie 7:30 i 18:00. Po Mszach Świętych poświęcenie ziarna siewnego.

6. Przesunięta z maja Pierwsza Komunia Święta dzieci z naszej parafii odbędzie się 12 września o godzinie 10:00.

Zaraz po tej uroczystości rozpoczniemy przygotowania dla dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej w przyszłym roku.

7. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.