Ogłoszenia 28.06.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.VI.2020 R.

1. W tym tygodniu wypada Pierwszy Piątek Miesiąca (3 lipca) – spowiedź od godziny 17:30. Po Mszy Świętej o godzinie 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne.

W okresie wakacyjnym w Pierwsze Piątki nie odwiedzamy chorych.

2. Za tydzień 5 lipca – Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.

3. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w niedziele nie ma Mszy Świętej o godzinie 16:00.

4. Kancelaria parafialna w wakacje czynna jest w godzinach 16:30 – 17:30.

5. W upały w kościele obowiązuje strój godny a nie wygodny.

6. Prosimy rodziców o zwracanie uwagi dzieciom aby nie wybierały kamyków z opaski wokół kościoła. Dotyczy to osób uczestniczących we Mszy Świętej na zewnątrz.

7. Dziś po każdej Mszy Świętej święcimy pojazdy przed okresem wakacyjnym.

8. 29 czerwca Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła – zapraszamy. Taca z tego dnia przeznaczona jest na konserwację Bazyliki Świętego Piotra na Watykanie (świętopietrze).

9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na tacę.

10. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”