Ogłoszenia 31.05.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 31.05.2020 R.

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (Pięćdziesiątnica) kończy Liturgiczny Okres Wielkanocny. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

2. W czwartek 4 czerwca Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

3. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Także za tydzień zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

4. Zachęcamy wiernych do udziału w nabożeństwach czerwcowych, w których oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

5. Zapraszamy wszystkich parafian do kościoła. Ograniczenia ilości wiernych już nie obowiązują. Twórzmy wspólnotę. Msza przez internet to nie to samo. „Nie lękajcie się otworzyć drzwi Chrystusowi” – Święty Jan Paweł II

6. Zbliża się Boże Ciało (11 czerwca). Wytycznych Księdza Biskupa co do procesji jeszcze nie mamy. Liczymy na pozytywną decyzję. Na wszelki wypadek podajemy informację, kto ma przygotować ołtarze:

I. Krusze od Roszczepu do skrzyżowania

II. Krusze od Tłuszcza do skrzyżowania

III. Nowy Kraszew ul. Leśna i przyległe

IV. Sitki

7. Po Bożym Ciele w niedzielę 14 czerwca po Mszy  Świętej o godzinie 12:00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.

8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na kościół.

9. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.