Ogłoszenia 21.06.2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21.VI.2020 R.

1. 23 czerwca (wtorek) wypada 15 rocznica święceń biskupich naszego Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Będziemy pamiętali w modlitwie.

2. W środę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

3. W sobotę 27 czerwca o godzinie 10:00 rocznica Pierwszej Komunii Świętej. W związku z tym próba przed rocznicą 25 czerwca godzina 17:00, a spowiedź 26 czerwca (piątek) godzina 16:00.

4. Dziś zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

5. Za tydzień po każdej Mszy Świętej będziemy święcić wszelkie pojazdy: samochody, motocykle, skutery, rowery, hulajnogi. Chcemy to zrobić jeszcze przed wakacyjnymi wyjazdami.

6. Bóg zapłać za kwiaty i skoszenie trawy.

7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na tacę.

8. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.

9. W tym tygodniu spotkanie do bierzmowania, każdy kandydat wybiera jeden dzień – wtorek lub czwartek. Ze względu na epidemię spotkania będą w kościele. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 18:00.

10. W piątek 26 czerwca zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli  na Mszę Świętą o godzinie 18:00.