ogłoszenia 14.06.2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.06.2020 R.

1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do uświetnienia procesji Bożego Ciała.

2. Za tydzień zbiórka do puszek dla księży studiujących za granicą.

3. W czwartek 18 czerwca, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała po Mszy Świętej o godzinie 18:00 procesja eucharystyczna i błogosławieństwo wianków. Wianki pleciemy z pierwocin kwiatów i ziół leczniczych. Prosić będziemy Pana Boga aby swoją opieką otaczał nasze pola, łąki, lasy i strzegł ich przed zniszczeniem.

4. W piątek 19 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości post nie obowiązuje. Jest to dzień modlitw o świętość kapłanów.

5. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 12:00 spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.

6. Na czas wakacji zawieszamy wizytę u chorych w Pierwsze Piątki Miesiąca. Mamy nadzieję, że od września już bez ograniczeń będziemy mogli ich odwiedzić.

7. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej będzie jednak jeszcze w czerwcu – 27 czerwca o godzinie 10:00, a nie jak planowano we wrześniu.

9. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.