Ogłoszenia 29.03.2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 29.III.2020 R.

  1. Mimo trudniej sytuacji jaką przeżywamy w naszej ojczyźnie i na świecie w związku z Coronavirusem  zachęcamy do rozważania Męki Pańskiej w mediach lub drogą elektroniczną w internecie  – Gorzkie Żale i Droga Krzyżowa. Transmisję na żywo z niedzielnych Mszy Świętych z naszego kościoła można oglądać na YouTube.

  2. Za tydzień Niedziela Palmowa, którą też będziemy przeżywać indywidualnie w naszych domach za pośrednictwem mediów elektronicznych. My kapłani ubolewamy bardzo, że nie możemy sprawować swej posługi we wspólnocie z wiernymi. Ta sytuacja odbija się negatywnie też i na naszej parafii.

  3. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, którzy złożyli ofiary na kościół bezpośredni lub na nasze konto bankowe

    17 1240 5631 1111 0010 5971 4962

  4. Na kwiaty do grobu Pana Jezusa dotychczas złożył się Stary Kraszew. Bóg zapłać.