Ogłoszenia 23.02.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.02.2020R.

1. W najbliższą środę (26 lutego) Środa Popielcowa – rozpoczynamy Wielki Post. To czas 40 dni, które mają nas przygotować do Świąt Wielkiej Nocy.
W Środę Popielcową Msze Święte z posypaniem głowy popiołem w naszym kościele będą odprawione o godzinie 8:00, 10:00 i 18:00.

2. Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii odprawiane będą:
– Gorzkie Żale w każdą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12:00,
– Droga Krzyżowa w każdy piątek o godzinie 17:30, po niej Msza Święta.
Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
W środę popielcową wszystkie osoby pomiędzy 18 a 60 rokiem życia obowiązuje post ścisły. Wszystkie osoby od 14 roku życia obowiązuje tego dnia post od pokarmów mięsnych.

3. Zachęcamy do podejmowania wielkopostnych postanowień pokutnych.

4. Dziś zbiórka do puszek na rzecz chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.

5. Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie, która odbędzie się w terminie 17-24 sierpnia 2020 r.

6. Dziś o godzinie 12:00 Msza Święta w intencji fundatora naszej świątyni i 189 rocznicę śmierci Generała Franciszka Żymirskiego. Zapraszamy.
Po Mszy Świętej koncert Reprezentacyjnego Reprezentacyjnego Zespołu Wojska Polskiego, a później jarmark produktów regionalnych „Smaki Ziemi Klembowskiej”.