Ogłoszenia 02.02.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKAŁA 02.02.2020 R. – NIEDZIELA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca – po Mszy Świętej o godzinie 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.

2. W tym tygodniu wypada Pierwszy Piątek Miesiąca
Do chorych udamy się jak zwykle o godzinie 10:00 (ksiądz Jacek po szkole).
Spowiedź rano w czasie Mszy Świętej i wieczorem od godziny 17:30.

3. Dziś po Mszy Świętej spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.

4. Dziś Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Dzień życia konsekrowanego – taca przeznaczona na zakony klauzulowe.

5. We wtorek zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Wszędzie przyjmowani byliśmy z należytym szacunkiem i godnością. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas przyjęli i złożyli przy tej okazji ofiary na kościół.

6. Rodziny które z różnych względów nie przyjmowały księdza po kolędzie a chciałyby to uczynić, prosimy o indywidualne zapisywanie się w kancelarii lub zakrystii.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Spotkanie do bierzmowania we wtorek i środę rozpoczynamy o godzinie 18:00.

9. Zbiórka dla ministrantów starszych w sobotę o godzinie 10:00.