Ogłoszenia 26.01.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ZWYKŁA 26.01.2020R.

1.  We wtorek kończymy wizytę duszpasterską rodzin zwaną kolędą. Została jeszcze część Krusza i Jachacówka. Dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie, okazaną gościnność i ofiarność. Bóg zapłać.

2.  W najbliższą niedzielę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Boskiej Gromnicznej. Na wszystkich Mszach Świętych błogosławieństwo świec.

2 lutego to dzień życia konsekrowanego – taca z tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe.

Kończy się definitywnie okres Bożego Narodzenia, dlatego proszę o rozebranie choinek i żłobka już w sobotę 1 lutego. Najlepiej jakby przyszła ta sama ekipa.

3. Za tydzień (2 lutego) po Mszy Świętej o godzinie 10:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców.

4. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.