Ogłoszenia 08.12.2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ADWENTU 8.XII.2019R.

1. Zapraszamy na roraty do naszego kościoła codziennie o godzinie 6:45. Cieszymy się, że jest nas na roratach coraz więcej.

2. W zakrystii są już do nabycia świece „Caritas” na stół wigilijny.

3. W II Niedzielę Adwentu solidaryzujemy się z Kościołem na Wschodzie i wspieramy go ofiarami do puszek.

4. W tym roku wystrój kościoła na Boże Narodzenie przygotowują Sitki.

5. Prosimy zgłaszać w zakrystii adresy chorych i starszych, którzy sami nie mogą przybyć do kościoła. Odwiedzimy ich przed Świętami dnia 19 grudnia.

6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na inwestycje w parafii.

7. Prosimy o nie karmienie dzieci ciastkami w czasie Mszy Świętej i zachowanie czystości w toaletach.

8. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.

9. Dziś schola naszej parafii organizuje kiermasz przedświąteczny. Będzie można kupić stroiki i inne ozdoby świąteczne. Prosimy o wsparcie naszej scholi. Wszystkie pieniądze zebrane w czasie kiermaszu przeznaczone są na funkcjonowanie scholi.

10. W sobotę zbiórka ministrantów ze szkoły podstawowej od godziny 10:00.

OPŁATKI NA STÓŁ WIGILIJNY ORGANISTA BĘDZIE NOSIŁ:

–  wtorek 10 grudnia
Rasztów – od godziny 16:00