Ogłoszenia 01.12.2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU 01.12.2019R.

1. Dzisiejszą Pierwszą Niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Jest to czas, który ma nas przygotować do radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

2. Msza Święta o Matce Bożej w Adwencie tzw. Roraty będą w naszym kościele odprawiane codziennie o godz. 6:45. Kolejna Msza Święta o godzinie 7:30.

3. Od dziś można nabywać świece „Caritas” na stół wigilijny. Pieniądze zebrane przy tej okazji są przeznaczone na dzieła charytatywne w naszej diecezji (kolnie, jadłodajnia).

4. Dziś na Mszy Świętej o godzinie 10:00 spotkanie z dziećmi komunijnymi i ich rodzicami.

5. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne.

6. W tym tygodniu wypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź rano w czasie Rorat oraz po południu od godziny 17:30.
Do chorych udamy się od godziny 9:30.

7. W tym roku o przygotowanie szopki i choinek w kościele prosimy mieszkańców Sitek.

8. Za tydzień 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

9. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc kościołowi na wschodzie.

10. Jeśli ktoś ma na posesji choinki i chciałby przekazać do kościoła – prosimy o kontakt.

11. Dziękujemy państwu Kotulskim z piekarni Kotulscy za podarowanie drożdżówek dla naszych dzieci na roraty.

12. Za tydzień  schola naszej parafii organizuje kiermasz przedświąteczny. Będzie można kupić stroiki i inne ozdoby świąteczne. Wszystkie zebrane w czasie kiermaszu pieniądze są przeznaczone na funkcjonowanie scholi. Prosimy o wsparcie.

13. W tym tygodniu spotkania kandydatów do bierzmowania we wtorek i środę do wyboru. Zaczynamy o godzinie 18:00 w salce katechetycznej.