Ogłoszenia 10.11.2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.11.2019 R.

1. Po następnej niedzieli tj. w terminie 21-23 listopada 2019r. w naszej parafii odbędą się Rekolekcje Adwentowe połączone z odpustem. Wygłosi je  Ks. Dr. Maciej Mistek (notariusz Kurii Warszawsko-Praskiej). Szczegółowe informacje za tydzień.

2. Dziś zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem Prześladowanym.

3. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne.

4. Jutro 11 listopada świętujemy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze Święte jutro o godzinie 8:00, 10:00 i 12:00. Msza Święta w intencji Ojczyzny i tych którzy oddali życie za jej niepodległość o godz. 12:00. Po tej Mszy Świętej odśpiewamy nasz Hymn Narodowy.

5. W tym tygodniu spotkanie do sakramentu bierzmowania będzie we wtorek i środę. Każdy wybiera jeden dzień kiedy będzie mógł. Zaczynamy o godzinie 18:00.

6. Zbiórka z ministrantami starszymi w sobotę o godz. 10:00. Proszę o obecność i zabranie stroju na salę gimnastyczną, zwłaszcza butów na zmianę.

7. Proszę tatusiów ministrantów i samych ministrantów o potwierdzenie uczestnictwa w wyjeździe 1.12.2019 przez sms do środy.

Ogłoszenie

W związku z przygotowaniem do 100 rocznicy Cudu Nad Wisłą, którą będziemy obchodzić w sierpniu 2020 r., w niedzielę 17 października po Mszy Świętej o godz. 16:00 w kościele w Klembowie będzie miało miejsce spotkanie z panią Ewą Storożyńską, współautorką książki „Matka Boża Łaskawa a Cud nad Wisłą”. Pani Ewa Storożyńska i Ks. Józef Bartnik zebrali w swojej książce wiele świadectw dotyczących zjawienia się Matki Bożej w czasie Bitwy Warszawskiej w 1920 roku. Są to świadectwa żołnierzy sowieckich, a także świadków pośrednich – Polaków, którzy te relacje słyszeli. Po każdej Mszy Świętej będzie można kupić książkę „Matka Boża Łaskawa a Cud nad Wisłą”. Informacja na plakatach.