Ogłoszenia 20.10.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.X.2019 R.

1. Dziś Światowy Dzień Misyjny, rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona jest na misje.

2. Przyjmowane są już ofiary na wypominki jednorazowe, roczne i listopadową gregoriankę.

3. Za tydzień taca przeznaczona jest na inwestycje w parafii.

4. Próby przed Sakramentem Bierzmowania we wtorek i środę po mszy świętej o godzinie 17:00. Obecność obowiązkowa bezwzględnie w obydwa dni.
Świadkowie na spotkanie przychodzą we wtorek lub w środę, tak jak bardziej pasuje.
Spowiedź przed bierzmowaniem w piątek o godz. 15:00 również dla świadków i rodziców
Sprzątanie Kościoła w piątek o godz 18:15. Prosimy o pomoc tych rodziców którzy się zgłosili na spotkaniu.

5. W Uroczystość Wszystkich Świętych ministranci będą zbierać ofiary do puszek przy parkingu cmentarnym. Prosimy o wyrozumiałość.

6. Krótkie spotkanie z ojcami ministrantów w salce katechetycznej po Mszy Świętej.

Ogłoszenie:

Przychodnia Salus w Ostrówku zaprasza seniorów powyżej 65 roku życia na bezpłatne szczepienie przeciwko grypie. Zapisy prowadzone są telefonicznie bądź osobiście codziennie w godz. 8:00 – 18:00.