ogłoszenia 13.10.2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10.2019 R.

1. W dniu dzisiejszym w całej Polsce przeżywamy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie chodźmy”. Przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka do puszek pieniędzy na pomoc stypendialną dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

2. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy już ofiary na listopadową gregoriankę i wypominki roczne i jednorazowe.

3. Zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy cały październik o godzinie 17:30, a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 16:00.

4. Za tydzień obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Taca przeznaczona będzie na misje.

5. W sobotę 10 października o godzinie 8:00 zapraszamy rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania i samych  kandydatów do pomocy przy sprzątaniu kościoła.

6. W sobotę 10 października o godzinie 10:00 zapraszamy ministrantów młodszych i ich tatusiów na zbiórkę ministrancką.