ogłoszenia 06.10.2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 6.X.2019R.

1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa adoracyjna.

2. Rozpoczął się październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła codziennie po Mszy Świętej o godzinie 17:00, w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 16:00.

3. Za tydzień 13 października przeżywać będziemy kolejny XIX już Dzień Papieski. Zbierane będą do puszek ofiary na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom Świętej Siostry Faustyny w Ostrówku.

5. Można już zgłaszać swoich bliskich zmarłych na listopadową gregoriankę i wypominki roczne i jednorazowe (koszt gregorianki i wypominek rocznych – po 40 zł. od nazwiska).

6. Przypominam rodzicom i dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej o obowiązku niedzielnej Mszy Świętej. Spotkanie dla nich dziś po Mszy Świętej o godzinie 10:00.

7. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.