Ogłoszenia 1.09.2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 01.09.2019 R.

1. Jutro rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 8:30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież ze wszystkich szkół i grono pedagogiczne.

2. Za tydzień 8 września na Mszy Świętej o godzinie 10:00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

3. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 12:00 nabożeństwo adoracyjne. Z racji remontu dachu procesji nie będzie.

4. W tym tygodniu wpada Pierwszy Piątek Miesiąca (06.09). Spowiedź rano na Mszy Świętej o godzinie 7:30, po południu od godziny 18:00. Do chorych wyruszymy o godzinie 9:30.

5. Planowany jest wyjazd na odpust do Loretto (8 września). Zapisało się już 20 osób i są wolne miejsca, więc chętnych prosimy o zapisywanie się. Panie organizują transport. Msza Święta o godzinie 13:00.

6. Dziś zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

7. Za tydzień taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne.

8. Za tydzień 8 września – Święto Matki Boskiej Siewnej. Niedziela wypiera to święto, my jednak prosimy o przyniesienie ziarna siewnego do poświęcenia.

9. Zachęcamy do udziału w ogólnopolskim wydarzeniu modlitewnym Polska Pod Krzyżem. Wyjazd spod naszego kościoła 14 września o godzinie 5:00 rano.

10. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.