Ogłoszenia 08.09.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 8.IX.2019 R.

1. W sobotę 14.IX przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia jest organizowane ogólnopolskie spotkanie Polska pod Krzyżem. Nasza parafia chce dołączyć do tego spotkania przez wspólną modlitwę w kościele. Rozpoczniemy wspólną Mszą Świętą o godzinie 18:00. Modlitwa potrwa około dwóch godzin. Prosimy o obecność.

2. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 10:00 poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych,

3. Prosimy o pozostawianie porządku w ławkach.

4. Dziś o godzinie 11:00 sprzed naszego kościoła wyrusza pielgrzymka autokarowa do Loretto.

5. Dziś na każdej Mszy Świętej poświęcenie ziarna siewnego.

6. Dziś po każdej Mszy Świętej krótkie spotkanie z rodzicami ministrantów i ministrantami. Prosimy o obecność.

7. Za tydzień taca przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.

8. Zbiórka ministrantów do klasy ósmej włącznie i kandydatów na ministrantów w sobotę 14 września 2019 r. o godzinie 10:00.

9. Chcemy zorganizować parafialną pielgrzymkę do Kodnia, Kostomłotów i Pratulina w sobotę 28.09.2019 r. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.