Ogłoszenia 23.06.2019r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2019 R.

1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do uświetnienia procesji Bożego Ciała.

2. Dziś 14 rocznica święceń biskupich Pasterza naszej Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego.

3. Jutro Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

4. W czwartek 27 czerwca na zakończenie Oktawy Bożego Ciała po Mszy Świętej procesja eucharystyczna i błogosławieństwo wianków. Przynosimy wianki splecione z pierwocin kwiatów i ziół leczniczych i prosimy Boga, aby swoją wszechmocną opieką otaczał nasze pola, łąki, lasy i strzegł ich przed zniszczeniem.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości post nie obowiązuje.

6. W sobotę 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 7:30 i 18:00. Taca tego dnia przeznaczona jest na potrzeby stolicy Apostolskiej w Rzymie.

7. Przypominamy i prosimy aby w letnie upały do kościoła ubierać się godnie – zasłonięte ramiona i kolana.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.

9. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.