Ogłoszenia 05.05.2019r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKANOCNA 05.V.2019 R.

1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godzinie 12:00 nabożeństwo adoracyjne.

2. Za tydzień – 12 maja o godzinie 10:00 dzieci ze wszystkich szkół z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Osoby nie związane z uroczystością proszone są o wybranie innej godziny Mszy Świętej.
W związku z Pierwszą Komunią dzieci Msza Święta z godziny 12:00 będzie przeniesiona na godzinę 12:30. (Fotograf będzie w białym tygodniu)

3. Spowiedź dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców w piątek 10 maja:
– godzina 15:00 – Dobczyn,
– godzina 16:00 – Klembów,
– godzina 17:00 – Kraszew i Krusze.
Rodzice proszeni są o zorganizowanie sprzątania kościoła.

4. W niedzielę 12 maja o godzinie 12:30 Msza Święta w intencji strażaków.

5. W środę 8 maja Uroczystość Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 7:30 i 18:00.

6. W piątek 10.V, w godzinach takich jak zwykle w Pierwsze Piątki Miesiąca, odwiedzimy chorych z naszej parafii.

7. Za tydzień taca przeznaczona na Seminarium Duchowne Diecezji Warszawsko-Praskiej.

8. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w nabożeństwach majowych w naszym kościele i przy kapliczkach.

9. W tym tygodniu spotkania kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – klasy III gimnazjum i klasy VIII w tych grupach, które powstały na pierwszym spotkaniu. W tym tygodniu spotkania będą razem. Spotkania rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 18:00.

10. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.