Ogłoszenia 28.IV.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA 28.IV.2019 R.

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia Bożego. W związku z tym dziś o godzinie 15:30 w naszym kościele Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Koronka, a po niej Msza Święta.

2. Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest na dzieła charytatywne „Caritas” naszej diecezji.

3. We wtorek 30.IV Uroczystość Świętego Wojciecha – głównego patrona Polski przeniesiona z 23.IV ze względu na Oktawę Wielkanocy.

4. W piątek 3.V Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – głównej patronki naszej ojczyzny. Tego dnia w naszym kościele niedzielny porządek Mszy Świętych. W związku z uroczystością post w piątek nie obowiązuje. W tym roku 3.V wypada w Pierwszy Piątek Miesiąca, dlatego chorych odwiedzimy tydzień później.

5. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele codziennie po Mszy Świętej wieczornej (Msza o godzinie 18:00, nabożeństwo około 18:30), a w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 16:00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.

6. Przypominamy wiernym o obowiązku odbycia spowiedzi i komunii wielkanocnej.

7. Prośba do pana Wąsika i całej ekipy o rozebranie po niedzieli Grobu Pańskiego.

8. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.