Ogłoszenia 27.01.2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ZWYKŁA 27.01.2019 R.

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w parafii. Wszędzie przyjmowani byliśmy z należytym szacunkiem i godnością. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas przyjęli i złożyli ofiary na kościół przy tej okazji. Dziękujemy osobom, które służyły nam transportem i rodzinom, które podjęły nas obiadem.

2. Rodziny, które z różnych względów nie podejmowały księdza po kolędzie, a chciałyby to uczynić, prosimy o indywidualne zapisywanie się w kancelarii parafialnej.

3. W tym tygodniu wypada Pierwszy Piątek Miesiąca.
Do chorych udamy się jak zwykle o godz. 10:00 .
Spowiedź rano w czasie Mszy Świętej i wieczorem od godz. 17:30.

4. W sobotę 2.II Święto Matki Bożej Gromnicznej.
Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę.
Na wszystkich Mszach Świętych będzie błogosławieństwo świec.
Taca z tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzulowe.

5. Ponieważ 2.II wypada w sobotę bardzo proszę o rozebranie choinek i żłobka już w piątek, ewentualnie w poniedziałek. Najlepiej, żeby zrobiła to ta sama ekipa, która je ubierała.

6. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 12:00 spotkanie dzieci Pierwszokomunijnych i ich rodziców.

8. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.