Ogłoszenia 09.12.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ADWENTU 9.XII.2018 R.

1. Zapraszamy dorosłych i dzieci na roraty do naszego kościoła codziennie o 6:45 (oprócz niedziel).

2. Od dziś w zakrystii są do nabycia świece „Caritas” na stół wigilijny.

3. Dziś II niedziela Adwentu – dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie. Na ten cel dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszek.

4. Chorych i starszych, którzy nie mogą przybyć do kościoła odwiedzimy odwiedzimy z posługą sakramentalną dnia 21.XI (piątek). Adresy prosimy zgłaszać w zakrystii i kancelarii.

5. W tym roku wystrój kościoła na Boże Narodzenie przygotowuje Rasztów – umówiliśmy się na dzień 22.XII (sobota).
Pani Ewa, która w zeszłym roku podarowała nam choinki do kościoła, obiecała że uczyni to i w tym roku. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Za tydzień III niedziela miesiąca taca przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.

7. Dziś nasza schola organizuje kiermasz stroików i ozdób świątecznych – dochód na potrzeby scholi. Zachęcamy do zakupu

8. Prosimy o gaszenie światła, zakręcanie wody i zachowanie czystości w ubikacjach.

9. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.

OPŁATKI NA STÓŁ WIGILIJNY

Wtorek 11.12 – Sitki od godziny 15:00

Środa 12.12 – Klembów ul. Górczewska, Ogrodowa oraz Jana Pawła II od godziny 15:00

Czwartek 13.12 – Wycinki od godziny 16:00