Ogłoszenia 11.11.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.11.2018 R.

1. Dziś świętujemy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Po Mszy Świętej o godz. 12:00 i 16:00 odśpiewamy dziękczynne Te Deum Laudamus. O godzinie 16:00 odprawimy Mszę Świętą w intencji ojczyzny. Po tej Mszy Świętej w GOKu odbędzie się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu naszego parafianina, absolwenta Szkoły Muzycznej w Gdańsku – pana Gronka.

2. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby Kościoła Prześladowanego.

3. Za tydzień taca przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne.

4. Listopadowa Gregorianka odprawiana jest codziennie o godz. 8:00.

– Ksiądz Jacek odprawia Msze Gregoriańskie w poniedziałek, wtorek i sobotę.

– Ksiądz Proboszcz w środę, czwartek i piątek.
5. Przymiarka sukienek komunijnych w salce katechetycznej w poniedziałek 12.11.2018 r. o godz. 18:00.

6. Spotkania młodzieży z klas III gimnazjum w tym tygodniu w grupach, które powstały na pierwszym spotkaniu. Spotkanie zaczynamy o godz. 18:00 w salce.

7. Parafia Świętego Józefa Robotnika w Wołominie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji w dniu 18 listopada 2018 r. o godz. 19:00 w Kościele Świętego Józefa Robotnika odbędzie się uroczysty koncert pt. „Uwierz Polsko”.
Wystąpi Chór Sentito i przyjaciele pod dyrekcją Sylwii Krzywdy. Serdecznie zapraszamy.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.