Ogłoszenia 21.10.2018r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 21.X.2018R.

1. Dziś niedziela misyjna. Taca przeznaczona jest na misje. W dniu dzisiejszym gościmy księży Pallotynów, którzy przybliżą nam problematykę misji. O godz. 12:00, podczas Mszy Św., pożegnamy udającego się na misje do Ameryki Południowej naszego parafianina Księdza Przemysława Brodowskiego (Pallotyna).

2. Dziś także we wszystkich kościołach w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych tzw. dominikantes.

3. Zachęcamy wszystkich parafian do modlitwy różańcowej w październiku (także w rodzinach w domu).

4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W tych dniach częściej nawiedzamy cmentarze. Pamiętajmy o oczyszczeniu grobów naszych bliskich. Nasza pamięć to nie tylko kwiaty i znicze, to także pamięć modlitewna o tych, którzy odeszli już do wieczności.

5. Przyjmowane są już ofiary i nazwiska naszych zmarłych na wypominki roczne, jednorazowe i listopadową gregoriankę.

6. Za tydzień po Mszy Św. o godz. 12:00 spotkanie rodziców i dzieci I-komunijnych. Obecność obowiązkowa.

7. W następną niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Cofamy zegarki z godz. 3:00 na 2:00.

8. Za tydzień taca przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.

9. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.