ogłoszenia 14.10.2018r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14.10.2018R.

1. W dniu dzisiejszym w całej Polsce przeżywamy XVIII już Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”. Przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek na pomoc stypendialną dla zdolnej młodzieży.

2. W zakrystii i w kancelarii przyjmujemy ofiary na listopadową gregoriankę i wypominki.

3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom Św. Siostry Faustyny w Ostrówku.
Za tydzień Niedziela Misyjna – taca przeznaczona będzie na misje. Będą w naszej parafii księża Pallotyni i ks. Przemysław Brodowski, który chce pożegnać się z parafianami przed wyjazdem na misje.

4. Zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwa różańcowe, które przez cały październik odprawiamy w dni powszednie o 17:30 w niedziele po Mszy Św. o godz. 16:00.

5. Za tydzień w całej Polsce odbywać się będzie liczenie wiernych obecnych na Mszach Świętych.

6. Dziś po Mszy Św. o godz. 10:00 zapraszamy na prezentację słowno-muzyczną poświęconą Janowi Pawłowi II w 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża.

8. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.