ogłoszenia 02.09.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.09.2018R.

1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca, po Mszy Św. o godz. 12:00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wokół kościoła. Zapraszamy całą asystę kościelną.

2. Dziś zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

3. Za tydzień taca przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego naszej Diecezji.

4. Za tydzień 9.IX po Mszy Św. o godz. 10:00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci.

5. Jutro rozpoczęcie Roku Szkolnego – Msza Św. wspólna dla wszystkich szkół o godz. 9:00. Wyjątkowo nie ma Mszy Św. o godz. 7:30.

6. W tym tygodniu wypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Wznawiamy wizyty u chorych – Pierwszy Piątek od godz. 9:30. Spowiedź rano podczas Mszy Św., a po południu od 17:30.

7. W sobotę 8.IX Święto Narodzenia Matki Bożej (Matki Bożej Siewnej). Msze Św. o godz. 7:30 i 18:00 z poświęceniem ziarna siewnego.

8. Spotkania rodziców i dzieci Pierwszokomunijnych odbywać się będą w każdą ostatnią niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12:00.

9. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.

10. Zapraszamy chętnych na wyjazd do Loretto 9.IX na odpust i poświęcenie kościoła. Zapisy dla chętnych w zakrystii i kancelarii. Jeżeli zbierze się odpowiednia ilość osób zamówimy autokar.