Ogłoszenia 15.07.2018r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV NIEDZIELA ZWYKŁA 15.07.2018 R.1.

1. Kalendarz liturgiczny:

16.07. wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel. Przypominamy wszystkim noszącym Szkaplerz karmelitański NMP z Góry Karmel, że w tym dniu powinni uczestniczyć we mszy świętej.

2. Dziś trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na inwestycje w parafii. Bóg zapłać za ofiary.

3. Dziś msza święta z poświeceniem kapliczki w Nowym Kraszewie o godz. 18:00. Zapraszamy mieszkańców Nowego Kraszewa

4. W niedzielę poprzedzająca wspomnienie św. Krzysztofa, to jest 22 lipca, błogosławieństwo wszelkich pojazdów i ich kierowców po każdej mszy świętej

5. Dziękujemy serdecznie Paniom z KŻR za przeprowadzenie zbiórki do puszek na obiad dla pielgrzymów. Doceniamy trud wszystkich Pań.

6. Składamy serdeczne Bóg Zapłać wszystkim, którzy wsparli datkiem obiad dla pielgrzymów.

7. Dziękujemy ministrantom i młodzieży oazowej za posprzątanie kościoła we wtorek.

8. Dziękujemy Pani, która chciała pozostać anonimowa za upranie i wyprasowanie obrusów w naszym kościele.

9. Jak już wiemy pielgrzymka z Warszawy ul. Żytniej do Ostrówka przybędzie do nas w niedzielę 29.07. Już dziś składamy serdeczne Bóg Zapłać wszystkim, którzy włączą się w przyjęcie pielgrzymów przez przygotowanie obiadu lub podarowanie produktów.

10. Spowiedź w czasie wakacji przed mszami świętymi w dni powszechne ok. 15 minut w niedzielę ok. 30 minut.

11. Msze święte w czasie wakacji:

w niedzielę o godzinie 8:00, 10:00, 12:00

w dni powszednie o godzinie 18:00

12. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna od poniedziałku do piątku od godziny 16:30 do 17:30. W Pierwsze Piątki Miesiąca kancelaria nieczynna.