ogłoszenia 24.06.2018r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA JANA CHRZCICIELA 24.06.2018 R.

1. W piątek 29.06 – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca tego dnia przeznaczona jest na konserwację Bazyliki Św. Piotra w Watykanie.
Z racji uroczystości tego dnia post nie obowiązuje.

2. Dziś zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

3. Na czas wakacji zawieszamy nasze Pierwszopiątkowe wizyty u chorych.

4. W okresie wakacyjnym tj. od 1 lipca do 31 sierpnia Msze Św. w naszej parafii w dni powszednie odprawiane będą tylko o godz. 18:00, w niedziele o 8:00, 10:00 i 12:00 (nie ma Mszy Św. o godz. 16:00).

5. Kancelaria parafialne w wakacje czynna od 16:30 do 17:30.

6. Mamy na cmentarzu kolejną aleję wybrukowaną kostką. Udało się tego dokonać przy wsparciu z funduszu sołeckiego poszczególnych wiosek.

Bóg zapłać za wsparcie.
Została jeszcze do wybrukowania aleja w stronę nowego cmentarza.

7. Jest lato, upały w związku z tym przypominamy i prosimy aby do kościoła ubierać się godnie.

8. Prosimy o niezaśmiecanie kościoła. Po Mszach Św. w kościele zostają plastikowe butelki po wodzie, papiery, okruchy itp.). Bądźmy kulturalni.a