ogłoszenia 17.06.2018r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17.06.2018 R.

1. Dziś przed kościołem w godzinach 8:00 – 14:00 Polskie Stowarzyszenie Diabetyków przeprowadza bezpłatne badanie poziomu cukru i ciśnienia tętniczego.

2. Za tydzień zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

3. Msza Św. na zakończenie roku szkolnego dla Szkół Podstawowych i Gimnazjum będzie odprawiona 22 czerwca (piątek) o godz. 8:30. Wszystkich uczniów i grono pedagogiczne serdecznie zapraszamy.

4. Wyjazd dzieci Pierwszokomunijnych do Niepokalanowa odbędzie się 19.VI – wtorek. Autokar dla dzieci z Dobczyna będzie pod szkołą w Dobczynie o godz. 6:40, a w Klembowie przed kościołem o godz. 7:00.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – Msza Św. zbiorowa za Janów odprawiona będzie o godz. 10:00.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.

7. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy.

 

MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY

W niedzielę 24 czerwca 2018r. Będziemy już po raz szósty w Wołominie, tak jak w ponad stu innych miastach w Polsce, szli w „Marszu dla Życia i Rodziny” pod hasłem „Polska rodziną silna!”. Marsz promuje wartości rodzinne i szacunek dla każdego życia ludzkiego. W tym roku Marsz połączy wszystkie Wołomińskie parafie.

O godz. 13:00 – Dwie Msze Święte – jedna w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski, druga w kościele Św. Józefa Robotnika.

O godz. 14:00 uformowanie dwóch Marszy z dwóch parafii i przejście ulicami Wołomina do placu 3 Maja. Potem wspólne przejście do parafii Matki Bożej Częstochowskiej i o 15:00 rozpoczęcie Powiatowego Pikniku Rodzinnego.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Wołomińskiego do udziału w Marszu i pikniku.