Ogłoszenia 10.06.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE X NIEDZIELA ZWYKŁA 10.06.2018 R.

1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych.

2. Za tydzień 17.06.2018 r. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków zaprasza mieszkańców gminy Klembów na bezpłatne badanie poziomu cukru i ciśnienia tętniczego w godzinach 8:00 – 14:00 przed kościołem lub w przypadku brzydkiej pogody w salce katechetycznej.

3. Za tydzień taca przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii (trzecia niedziela miesiąca).

4. Na okres wakacyjny zawieszamy nasze Pierwszopiątkowe wizyty u chorych. Wznowimy je we wrześniu.

5. Przypominamy, że w upalne dni w kościele obowiązuje strój godny a nie wygodny.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.

8. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy.

9. Przypominamy, że w tym roku przypada na naszą parafię kolej podjęcia obiadem lipcowej pielgrzymki z Warszawy do Ostrówka. Proszę panie z kółek różańcowych o przeprowadzenie w odpowiednim czasie zbiórki do puszek na ten cel.