ogłoszenia 15.04.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.IV.2018 R.

1. Spotkanie rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania w niedzielę 22.IV.2018 r. o godz.

2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. i ich rodziców odbędzie się 28.IV celem poznania rodziców i sprawdzenia wiedzy dzieci z pacierza i formuły spowiedzi (spowiedź próbna):
– Szkoła Podstawowa w Klembowie                godz.  9:30
– Szkoła Podstawowa w Dobczynie                 godz. 11:00
– Szkoła Podstawowa w Kruszu i Kraszwie     godz. 12:30

3. Bóg zapłać panom strażakom, panu Michałowi, młodzieży i Ks. Jackowi za uprzątnięcie Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

4. Podpisana została umowa na wykonanie utwardzenia alei głównej cmentarza w jej zabytkowej części. Z inicjatywy pana Wójta Gmina Klembów z funduszu sołeckiego dofinansowuje ten projekt. Bóg zapłać za przekazanie części tego funduszu na rzecz dobra wspólnego jakim jest cmentarz.
Większą część kosztów pokrywa parafia (Proboszcz).

5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje w parafii.

6. Zainstalowany został nowy ekran i projektor. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do jego zakupu i zamontowania. Część środków na zakup pochodzi ze składki ubiegłorocznych dzieci Pierwszokomunijnych.