Ogłoszenia 18.03.2018r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.03.2018 R.

1. Dziś po Mszy Św. o godz. 12:00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej (będzie fotograf).

2. Jutro 19.III Uroczystość Św. Józefa. Msze Św. w naszym kościele o godz. 8:00, 10:00 i 18:00 – zbiorowa za Józefów.

3. Korzystajmy z tego czasu łaski i uczestniczmy w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.

5. Do tej pory ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego złożyły: Pasek Stary, Sitki, Dobczyn ul. Mazowiecka od stacji do ul. Willowej z przyległymi ulicami, Klembów-Zamość, Stary Kraszew, Folwark, Dobczyn Porębisko, Klembów ul. Górczewska, Pasek Nowy, Michałów, Klembów ul. Żymirskiego od Kościoła do cmentarza, Klembów ul. Jana Pawła II i Ogrodowa, Krusze od strony Roszczepu do 2 sklepu, Pieńki, Dobczyn ul. Krzywa od torów.

6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na spłatę dwóch konfesjonałów. Bóg zapałać za wszystkie ofiary.

7. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.

8. Zbliżają się Święta Wielkanocne. W przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego liczymy na pomoc strażaków, lektorów, Oazy i osób chętnych. Już dziś składamy serdeczne Bóg zapałać.