ogłoszenia 11.03.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 11.03.2018 R.

1. Dzisiejsza IV niedziela Wielkiego Postu nosi nazwę „Letare – Radości”. Cieszymy się, że już pół Wielkiego Postu za nami a święta Wielkanocne blisko.

2. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się do uświetnienia pobytu Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej w naszej parafii. Widać było poruszenie duchowe. Niech ono trwa.

3. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

4. Za tydzień 18.III po Mszy Św. o godz. 12:00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Przesunięte jest ono o tydzień wcześniej ze względu na Niedzielę Palmową.

5. Za tydzień taca przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii.

6. Bardzo proszę sołtysów lub osoby upoważnione do przeprowadzenia zbiórki pieniędzy na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Do tej pory tylko 2 miejscowości taką zbiórkę przeprowadziły.

7. Proszę i apeluję o zachowanie czystości w łazience parafialnej, oraz gaszenie światła i zamykanie drzwi.