ogłoszenia 04.02.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA ZWYKŁA 04.02.2018R.

1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca, po Mszy Św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne.

2. W następną niedzielę obchodzony jest Światowy Dzień Chorego (wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes). Pamiętajmy w modlitwie o chorych i cierpiących. W związku z dniem chorego w następną niedzielę przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na rzecz chorych z naszej diecezji.

3. Bóg zapłać ekipie z Nowego Kraszewa za sprawne uprzątnięcie kościoła z dekoracji bożonarodzeniowej. Dziękuję także p. Michałowi Wąsikowi, p. Czajkowskiemu, ministrantom i ks. Jackowi za pomoc.

4. Uprasza się o gaszenie światła i zachowanie czystości w naszym wspólnym WC, a także o nie zostawianie śmieci w ławkach.

5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na tacę.

6. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”.