ogłoszenia 28.01.2018r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2018 R.

1. W piątek 2.II wypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Św. w tym dniu odprawiane będą o godz.: 8:00, 10:00, 18:00. Na Mszach będzie błogosławieństwo świec. Taca na zakony klauzurowe.

2. W tym tygodniu wypada Pierwszy Piątek Miesiąca (2.II) akurat w święto Matki Bożej Gromnicznej. W związku z tym w tym dniu nie udamy się do chorych.

W Pierwszy Piątek spowiedź rano przed i w czasie Mszy Św. i wieczorem od godz. 17:30.

3. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12:00 spotkanie dzieci I-komunijnych i rodziców. Obecność obowiązkowa.

4. Po 2.II (w sobotę) proszę o rozebranie choinek i żłobka. Najlepiej, żeby to zrobiła ta sama ekipa, która je stawiała.

5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na tacę.

6. Czytajmy tygodnik „Idziemy”.

7. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w tym tygodniu:
– wtorek klasy pierwsze szkół średnich,
– środa klasy trzecie gimnazjum.
Spotkanie rozpoczynamy o godz. 18:00. Na spotkanie proszę przynieść kartkę i długopis.