ogłoszenia 10.12.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ADWENTU 10.XII.2017R.

1. Zapraszamy na roraty do naszego kościoła codziennie o 6:45. Zapraszamy także dzieci.

2. W zakrystii są do nabycia świece „Caritas” na stół wigilijny.

3. Dziś w II Niedzielę Adwentu – Dzień Solidarności z Kościołem na Wschodzie, ofiarami do puszek wspieramy ten cel.

4. Wzorem lat ubiegłych przy kratkach w pobliżu drzwi do zakrystii jest kosz, do którego można składać niepsujące się dary żywnościowe i chemiczne. Za pośrednictwem szkół będą rozdane najbardziej potrzebującym.

5. Chorych i starszych, którzy nie mogą przybyć do kościoła odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek 22 grudnia. Adresy prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.

6. W tym roku choinki i żłobek przygotowuje Nowy Kraszew i strażacy.

7. Panią, która obiecała choinki do kościoła prosimy o kontakt.

8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.

9. Prosimy o zachowanie czystości w toaletach.

10. Czytajmy tygodnik „Idziemy”.

Dziś Schola parafialna organizuje kiermasz stroików i ozdób świątecznych. Wszystkie rzeczy zostały zrobione własnoręcznie przez dziewczynki. Dochód na potrzeby scholi.

Oaza sprzedaje sianko na stół wigilijny.

OPŁATEK NA STÓŁ WIGILIJNY:

Poniedziałek 11 grudnia – Kraszew Nowy od godz. 15:00,

Wtorek 12 grudnia – Klembów ul. Ogrodowa, Górczewska, Jana Pawła II od godz. 15:00,

Środa 13 grudnia – Klembów ul. Żymirskiego od godz. 15:00,

Czwartek 14 grudnia -Wycinki od godz. 15:00,

Piątek 15 grudnia – Dobczyn Porębisko od godz. 15:00,

Sobota 16 grudnia – Krusze od godz. 10:00.