Ogłoszenia 26.11.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 26.11.2 017 R.

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu – Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania Sercu Jezusowemu.

2. Dziś także po Mszy Św. o godz. 12:00 i po nabożeństwie spotkanie rodziców i dzieci I-Komunijnych. Obecność obowiązkowa.

3. Za tydzień rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny – Rok B. Będzie to też pierwsza niedziela Adwentu.

4. Wszystkich zapraszamy na Roraty, które w tym roku będą odprawiane wcześniej. Już o 6:45.

5. Spotkanie do bierzmowania w tym tygodniu dla kl. I szkół średnich we wtorek od godz. 18:45. Klasy III gimnazjum w środę od godz. 18:30. Proszę o przyniesienie Pisma Świętego.

6. Schola parafialna organizuje kiermasz świąteczny, na którym będzie sprzedawać ozdoby choinkowe i stroiki świąteczne. Kiermasz odbędzie się 10.12.2017 r. po mszach św. o godz. 8:00 i 10:00.

7. W najbliższy piątek Pierwszy Piątek Miesiąca.

Opłatki na stół wigilijny organista będzie roznosił w nadchodzącym tygodniu:
Piątek 1 grudniaPieńki oraz cała ulica Słoneczna wraz z przyległymi uliczkami oraz ul. Kwiatowa. Od godziny 15:00.

Sobota 2 grudnia – Dobczyn cały z wyjątkiem Porębiska. Od godziny 10:00. Początek od stacji kolejowej.